فرآورده های گوشتی ژوله 07137765089-07137765271-07137766743 07137765271

فرآورده های گوشتی ژوله info@barinik .com

سوسیس و کالباس خوب چی بخریم؟

بازدید کننده 291 شنبه 23 اسفند 1399 گروه : دانستنی ها

سوسیس و کالباس خوب چی بخریم؟

سوسیس و کالباس خوب و خرید سوسیس و کالباس معتبر یکی از دغدغه های همیشگی خانواده هایی است که طرفدار فست فود هستند. مطمئنا شما هم از مضرات سوسیس و کالباس و به طور کلی فست فودها شنیده اید و البته فیلم ها و کلیپ هایی هم در این مورد دیده اید. نظر بعضی از افراد این است که باید به طور کلی استفاده از سوسیس و کالباس و فست فود را از برنامه غذایی خود و کودکانتان حذف کنید اما این کار بسیار سخت است. اغلب بچه ها و البته خیلی از بزرگترها عاشق طعم لذیذ فست فودند.

سوسیس و کالباس خوب و معتبر

همه ما دوست داریم غذایی که برای عزیزان خود تهیه می کنیم علاوه بر عطر و طعم لذیذ، سالم و مفید نیز باشد. برای تهیه فست فودها نیز باید از سوسیس و کالباس خوب و معتبر استفاده کنیم. سوسیس و کالباسی که از مواد اولیه سالم و بهداشتی تهیه شده باشد و دارای کمترین میزان افزودنی و مواد نگه دارنده باشد. برخی از مواردی که باید هنگام تهیه سوسیس و کالباس به آن ها توجه داشته باشید، عبارتند از:

– داشتن پروانه ساخت از وزارت بهداشت

– روی محصول تاریخ تولید و تاریخ انقضا درج شده باشد

– دارا بودن علامت استاندارد

– درج شدن آدرس و تلفن محل تولید محصول مورد نظر

– عطر و طعم مناسب و عادی محصول

– تازگی محصول

– تطابق مواد اولیه تولید محصول مورد نظر با موادی که روی بسته بندی محصول درج شده است.

– ظاهر سالم و طبیعی محصول

– تناسب قیمت محصول با درصد گوشتی که روی بسته بندی آن درج شده است.

بهترین مارک سوسیس و کالباس

سال ها است که افراد بسیار زیادی از مضرات سوسیس و کالباس و به طور کلی فست فودها صبحت می کنند. در واقع مشکل اصلی در این میان سوسیس و کالباس مضر و غیر بهداشتی است که با مواد اولیه نا مرغب ساخته می شوند. اگر به مصرف فست فود علاقه دارید باید به دنبال خرید سوسیس و کالباس خوب باشید. اما گاهی این انتخاب و خرید بسیار مشکل می شود. برای مثال برخی از تولید کنندگان زیر زمینی، محصول خود را در بسته بندی هایی با درج تمام مشخصات مورد نیاز از قبیل علامت استاندارد، پروانه ساخت، تاریخ تولید و تاریخ انقضا و … ارائه می دهند. یا زمانی که شما در بیرون از منزل اقدام به خرید و خوردن ساندویچ و یا پیتزا و … می کنید نمی توانید به طور یقین از استاندارد بودن سوسیس و کالباس استفاده شده در آن فست فود مطمئن باشید. مثال هایی از این باب سبب شده اند تا افراد زیادی به طور کلی از استفاده فست فود و سوسیس و کالباس کناره گیری کنند. اما گاهی نیز این پرهیز واقعا دشوار می شود. برای مثال با توجه به سبک زندگی این روزهای جامعه که اکثر افراد خانواده شاغل هستند، زمان لازم برای تهیه غذا بسیار کم است و فست فودها انتخاب خوبی در این زمان به حساب می آیند و ….

با تمام این ها کارخانه های معتبری نیز در کشور هستند که محصولات با کیفیت و کاملا بهداشتی و سالم را تولید و عرضه می کنند. اگر به فکر خرید سوسیس و کالباس خوب هستید باید توجه داشته باشید که قیمت این محصول با مقدار گوشتی که گفته شده در تولید آن به کار رفته است تناسب داشته باشد.


ارسال دیدگاه


 اخبار و مقالات فرآورده های گوشتی ژوله